Vladana Augstenová


CSB Sexological Bodyworker a Mentor, Sexuální asistentka pro fyzicky a psychicky znevýhodněné lidi.

Vladana se rozhodla pro své povolání v nejtěžším období svého života, kdy vstoupila do Sexbysnysu jako Sexuální pracovnice v roce 2011. Od té doby se neustále vzdělává a věnuje se všemu co se týká zlepšení kvality lidského života. Mimo svou soukromou praxi spolupracuje také s organizací Rozkoš bez rizika, kde je místopředsedkyní v členské radě a kde se aktivně podílí na destigmatizaci Sexuální práce. Zde je také členkou sociálního divadelního souboru Rozkoš. 

Dále spolupracuje s organizací Freya, která se věnuje Sexualitě handicapovaných lidí. Založila 1.Českou Školu Umění Prostituce. Momentálně studuje Sociálně Právní školu se zaměřením na Sociální práci. 

Vzdělání:

 Tantra - transformace sexuální energie - EASV Praha Výcvik Sexologické práce s tělem s Josefem Kramerem Mezinárodní škola chrámového umění - ISTA London Faerie - BDSM Ceremonie Ayauaska Sexkoučink - Institut for Sexual Self Realization American Association of Sexuality Educators Tantrayoga - učitelský výcvik- Šrí Kálí Ashram Indie Energetický orgasmus - Andrew Barnes Atlantská škola - Chrámové mistrovství (Kompletní vzdělávací program)- Mgr. Ivana Válová Sexuální asistence pro handicapované a jinak znevýhodněné lidi Psychologie třetího věku Práce s tělem v Psychoterapii, Paliativní péče, Tvarová terapie u dětí a další.. VOŠ Sociálně - Právní, obor Sociální práce

Kontakt:

tel.: +420 725 123 635

email: V.augstenova@seznam.cz